Gizlilik Politikası

 
  • Esnafcepte.com ‘a üye olmak için adınız, soyadınız, e-postanız, telefon numaranız gibi kişisel bilgileriniz talep edilmektedir. Kişisel bilgilerinizin üzerinde değişiklik yapabilir, yanlışlıkları düzeltmek için gerekli düzenlemeleri kayıt olduktan sonra yapabilirsiniz. Eğer Esnafcepte ile paylaştığınız detayları izlemek ya da değiştirmek isterseniz, kullanıcı ana sayfanızda bulunan “Hesabım” linkine tıklayarak hesap detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin sadece ad ve soyad bilgisi mesajlaştığınız firma ile paylaşılmaktadır. E-posta ve telefon bilgileriniz kesinlikle üye firmalar veya 3.Kişilerle paylaşılmamaktadır.
  • Esnafcepte.com web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden firmalar ile yaptığınız mesajlaşamalara ait loglar herhangi bir hukuki anlaşmazlık anında gerekli görülmesi ihtimali için sistemlerimizde tutulmaktadır.
  • Esnafcepte kişisel bilgiler ve sipariş bilgileri dışında site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareketleri ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Esnafcepte müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla ilgili üçüncü partilerle paylaşılabilmektedir.
  • Esnafcepte bünyesinde tutulan müşteri verileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  • Esnafcepte bu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan herhangi bir değişiklik Web Sitesi üzerinde yayınlanacak ve değiştirilen maddeler değiştirildikten sonra 30 gün içinde yürürlüğe girecektir.